ikona technologii

Etykiety do drukarek

Możliwości technologiczne:

  • maksymalnie 10 kolorów drukowanych w technologii fleksograficznej,
  • maksymalna szerokość drukowanej wstęgi 440 mm,

 

 

 

 

ozdobnik

Drukarki tuszowe w warunkach biznesowych już dawno odeszły do lamusa. Obecnie korzysta się z wydajniejszych, a zarazem trwalszych rozwiązań. W kwestii takiej jak etykiety drukarka powinna pracować na wysokogatunkowych materiałach, aby osiągnąć jak najlepszą wydajność. Z myślą o tym wprowadziliśmy do naszej oferty produkty o szerokich możliwościach technologicznych.

Gdzie przydadzą się etykiety samoprzylepne do drukarek?

Wiele przedsiębiorstw decyduje się na samodzielne drukowanie etykiet. Najlepszym tego przykładem są hurtownie, magazyny i różnego rodzaju sklepy. To tam etykiety termiczne sprawdzają się najlepiej z uwagi na konieczność oznakowania wszystkich produktów. Bez tego praca byłaby znacznie utrudniona. Na szczęście etykiety do drukarek Bizerba rozwiązują wszelkie niedogodności związane z organizacją przestrzeni.

Czytaj więcej o Etykietach do drukarek

Warto też wspomnieć o firmach spedycyjnych. Jako producent etykiet termicznych doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wysyłki kurierskie muszą mieć czytelne oraz bardzo trwałe oznaczenie. Nasze produkty powstają z myślą o branżach, które nie mogą iść na kompromisy w zakresie jakości.

Etykiety do drukarek A-Z Color – najważniejsze korzyści z zastosowania

Dostępne w ofercie etykiety do drukarek Zebra, Bizerba i innych marek wyróżniają się przede wszystkim wytrzymałością. Są odporne na szkodliwe działanie zewnętrznych czynników (jak np. silne promieniowanie słoneczne), a także uszkodzenia mechaniczne (takie jak zerwanie). Ponadto bardzo dobrze przywierają do powierzchni dzięki zastosowaniu wysokiej jakości warstwy samoprzylepnej. W ten sposób etykiety termiczne do drukarek całkowicie eliminują ryzyko samoistnego oderwania się od kartonu, regału, sprzętu AGD czy tabliczek znamionowych.

Do tego należy dodać wyraźny i czytelny druk. Jako producent etykiet termicznych do drukarek zadbaliśmy o to, aby każda nadrukowywana grafika cechowała się wysokimi walorami estetycznymi. W efekcie stanowią świetne uzupełnienie ogólnej prezentacji produktów – zwłaszcza marek premium.

Etykiety termiczne i termotransferowe w ofercie

Produkty pozwalają na wydruk maksymalnie 10 kolorów w technologii fleksograficznej przy 440 mm maksymalnej szerokości wstęgi. Oprócz tego etykiety do drukarek nadają się do druku w dwóch różniących się między sobą technologiach.

Pierwszą z nich określa się mianem termicznej. Producent etykiet termicznych A-Z Color poleca je stosować przede wszystkim tam, gdzie paczka czy towar znajdzie się u odbiorcy w ciągu kilku dni. Mniejszą trwałość rekompensują dużo niższym kosztem wytworzenia, co przydaje się zwłaszcza przy masowych wysyłkach kurierskich. Termiczne etykiety do drukarek Zebra nie wymagają bowiem inwestycji w pozostałe materiały eksploatacyjne, takie jak tonery czy tusze.

Etykiety termotransferowe są zgoła innym rozwiązaniem. Wykorzystują one barwnik do uzyskania satysfakcjonujących efektów. Ponadto tego typu etykiety do drukarek Bizerba cechują się znacznie większą trwałością. Zachowują czytelność i jednolitą strukturę nawet po kontakcie z niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Etykiety samoprzylepne do drukarek termotransferowych są doskonałym sposobem znakowania paczek wysyłanych na duże odległości, podczas których minie wiele dni (a nierzadko nawet tygodni), nim trafią do rąk klienta.

Etykiety termotransferowe oraz termiczne najwyższej jakości

Produkowane przez nas etykiety termotransferowe i etykiety termiczne do drukarek, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i naszego doświadczenia są doskonałym wyborem dla każdej profesjonalnej firmy, która ceni sobie jakość zamawianych produktów.

Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie dotyczące asortymentu. Jeśli chodzi o etykiety, drukarka korzystająca z naszych rozwiązań z pewnością spełni wszelkie wymagania. Więcej informacji na ten temat można otrzymać podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Producent etykiet termicznych do drukarek A-Z Color jest do Państwa dyspozycji przez cały czas.

ozdobnik
nasi partnerzy
  • Fasson
  • Gallus
  • Hei
  • Jurmet
  • Pc print
  • Sericol