ikona technologii

Etykiety na butelki

Możliwości technologiczne:

 • maksymalnie 10 kolorów drukowanych w technologii fleksograficznej,
 • maksymalna szerokość drukowanej wstęgi 820 mm,
 • maksymalna powtarzalność druku 587,38  mm,
 • druk dwustronny,
 • znakowanie DPG,
 • uszlachetnianie lakierami wybiórczo, laminowanie itp.

 

 

 

 

ozdobnik

Nowoczesne i wytrzymałe etykiety na butelki

Drukarnia A-Z Color oferuje szeroką gamę usług w zakresie projektowania oraz produkcji standardowych, jak również personalizowanych etykiet na butelki szklane oraz z tworzyw sztucznych. W naszej starannie wyselekcjonowanej ofercie dostępne są m.in. etykiety samoprzylepne czy wykorzystywane w przemyśle spożywczym, kosmetycznym bądź farmaceutycznym owijki na butelki z dowolnym nadrukiem. Zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą drukarni oraz do składania zamówień.

Czytaj więcej o Etykietach na butelki

Wysokiej jakości etykiety na butelki

Dążąc do zapewnienia naszym Klientom najwyższej jakości usług w atrakcyjnych cenach, zapewniamy projektowanie oraz druk etykiet na butelki z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. W codziennej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie oraz stale rozbudowywany park maszynowy, oferując etykiety na butelki w szerokiej gamie wzorów i kolorów, drukowane na najwyższej jakości papierze samoprzylepnym i gotowe do samodzielnego, natychmiastowego umieszczenia na butelkach.

Etykiety samoprzylepne na butelki

Rozwiązaniem, produkowanym w naszej drukarni przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii są również etykiety na butelki z mocnym klejem. Wykonywane na standardowym papierze lub folii etykiety klejone to rozwiązanie, które od lat wybierają firmy z branży spożywczej, producenci leków, kosmetyków, suplementów diety oraz wielu innych produktów, sprzedawanych w szklanych lub plastikowych butelkach o dowolnych pojemnościach. Na życzenia Klienta etykiety samoprzylepne na butelki mogą zostać dodatkowo uszlachetnione, poprzez laminowanie lub aplikację lakieru.

Etykiety Wrap-around, czyli owijki na butelki

Jednym z popularniejszych rozwiązań wykorzystywanych przy znakowaniu produktów butelkowanych są etykiety typu Wrap-around, powszechnie nazywane owijkami na butelki. Tego rodzaju produkty najczęściej wybierane są przez producentów wód i napojów sprzedawanych w butelkach PET. W odróżnieniu od standardowych etykiet samoprzylepnych na butelki klej nie pokrywa całej powierzchni, a jedynie miejsce łączenia. Produkowane przez nas owijki na cienkich, przezroczystych i bardzo wytrzymałych monofoliach łączą najnowsze trendy w zakresie projektowania z ekologicznym designem oraz przystępną ceną.

Samoprzylepne etykiety z nadrukiem – skuteczna reklama każdej firmy!

W A-Z Color oferujemy cyfrowy druk etykiet na butelki, w pełni odpowiadając na najbardziej wygórowane oczekiwania naszych Klientów. Obsługujemy zarówno duże zamówienia, jak i zlecenia niskonakładowe, gwarantując przystępną cenę i szybką realizację. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz nawiązania współpracy z naszą drukarnią.

ozdobnik
nasi partnerzy
 • Fasson
 • Gallus
 • Hei
 • Jurmet
 • Pc print
 • Sericol