ikona technologii

Etykiety otwórz zamknij

Możliwości technologiczne:

 • maksymalnie 10 kolorów drukowanych w technologii fleksograficznej,
 • maksymalnie 2 kolory drukowane w technologii sitodrukowej,
 • maksymalnie 9 kolorów drukowanych w technologii kombinowanej np. 9 flekso + 1 sito,
 • maksymalna szerokość drukowanej wstęgi 440 mm,
 • maksymalna powtarzalność druku 558,80 mm,
 • uszlachetnianie laminatami metalicznymi, holograficznymi, lakierami itp.

 

 

 

 

ozdobnik

Niektóre produkty po otwarciu i wystawieniu na czynniki zewnętrzne tracą swoje szczególne właściwości. Umieszczenie ich w drogich opakowaniach wielokrotnego użytku mija się jednak z celem ze względu na zbyt duży koszt. Alternatywnym rozwiązaniem są etykiety samoprzylepne otwórz zamknij, które pozwalają wielokrotnie otwierać i zamykać paczkę, aby utrzymać jej zawartość w jak najlepszym stanie przez jak najdłuższy czas. To godny polecenia system o wielu zaletach.

Higieniczne etykiety otwórz zamknij o różnych wymiarach

Nasze etykiety powstają przy użyciu materiałów nadających się do kontaktu z żywnością. Spełniają więc standardy wymagane w branży spożywczej, a także kosmetycznej. Ponadto możemy wyprodukować etykiety wielokrotnego otwierania w wielu różnych formatach. Ich maksymalne wymiary sięgają 440 mm przy zachowaniu maksymalnej powtarzalności druku na poziomie 558,80 mm.

Czytaj więcej o Etykietach otwórz-zamknij

Istnieje też możliwość uszlachetnienia wyrobu laminatami metalicznymi, holograficznymi czy lakierami, co ma wpływ na jego walory wizualne oraz właściwości mechaniczne. W kwestii estetyki etykiety samoprzylepne otwórz zamknij mogą przybrać aż 10 kolorów przy zastosowaniu technologii fleksograficznej lub 2 kolory przy użyciu sitodruku. Nasz park maszynowy pozwala też na połączenie powyższych rozwiązań, co daje w efekcie mnóstwo kombinacji zadrukowywania kolorów, np. 9 flekso + 1 sito.

Do czego przydadzą się etykiety samoprzylepne otwórz zamknij?

Przykładem zastosowania tego typu etykiet są opakowania artykułów spożywczych, np. makaronów. System ponownego zamknięcia jest doceniany przez klientów ze względu na ograniczenie ryzyka rozsypania się zawartości. Oprócz tego to idealne etykiety na chusteczki, zwłaszcza nawilżane. Po otwarciu mogą wyschnąć, więc należy je odpowiednio zabezpieczyć. Oprócz tego doskonale sprawdzają się w przypadku produktów o intensywnym aromacie, który utrzymuje się przez długi czas dzięki zamknięciu.

Trwałe etykiety na chusteczki

Co właściwie oznacza wielokrotne otwieranie i zamykanie? W praktyce przekłada się to na możliwość manipulowania etykietami przez cały okres użytkowania opakowania – aż do ostatecznego zużycia jego zawartości. Nierzadko są nawet w stanie funkcjonować znacznie dłużej. Do uzyskania satysfakcjonującego efektu używamy w etykietach otwórz zamknij wysokogatunkowe materiały, które wyróżniają się odpornością na czynniki zewnętrzne (np. promieniowanie słoneczne), ale też zerwania i tym podobne uszkodzenia mechaniczne.

Tanie etykiety wielokrotnego otwierania

Wśród licznych zalet produktu znajduje się też przystępna wycena. Jesteśmy w stanie wyprodukować etykiet przy utrzymaniu możliwie najniższego kosztu dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. A to przekłada się na bardzo atrakcyjną dla klientów cenę etykiet samoprzylepnych otwórz zamknij. Przy określaniu kosztów bierzemy pod uwagę m.in. wielkość zamówienia, wymiary produktu i wybrane uszlachetnienia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych naszą ofertą celem uzgodnienia szczegółów współpracy. Wysokiej jakości etykiety otwórz zamknij z pewnością przydadzą się w Państwa biznesie.

ozdobnik
nasi partnerzy
 • Fasson
 • Gallus
 • Hei
 • Jurmet
 • Pc print
 • Sericol