ikona technologii

Etykiety Shrink Sleeve. Rękawy termokurczliwe

Etykiety termokurczliwe

Możliwości technologiczne:

 • maksymalnie 10 kolorów drukowanych w technologii fleksograficznej,
 • maksymalna szerokość sformowanego w rękaw sleeve 400 mm,
 • maksymalna powtarzalność druku 587,38 mm,
 • uszlachetnianie laminatami metalicznymi, holograficznymi itp.,
 • druk także od strony zewnętrznej np. lakieru matowego.
 • wykonywanie perforacji wzdłużnych, poprzecznych, zrywek
 • dostarczane w roli lub cięte na sztuki.

ozdobnik

Etykiety shrink sleeve

Produkcja opakowań stawia szereg wyzwań przed przedsiębiorcami. Konieczność połączenia funkcji zabezpieczającej, informacyjnej i wizerunkowej stanowi trudny orzech do zgryzienia dla firm. W odpowiedzi na potrzeby zakładów produkcyjnych opracowaliśmy nowatorskie koncepcje wytwarzania etykiety shrink sleeve, która stanowi rozwiązanie dla najbardziej wymagających zastosowań.

Drukarnia fleksograficzna A-Z Color specjalizuje się w produkcji etykiet dla przedstawicieli wielu gałęzi przemysłowych. Shrink sleeve jest angielskim określeniem technologii produkcji etykiet termokurczliwych, służących do ścisłego oplotu dowolnego twardego opakowania. Dostępne u nas etykiety przypominają wydłużony rękaw z folii z tworzywa sztucznego. Po aplikacji na docelowym opakowaniu i podgrzaniu do odpowiedniej temperatury, uzyskujemy trwałą, efektowną powłokę z nadrukiem wymaganych informacji.

Czytaj więcej o Etykietach Shrink Sleeve

Etykiety z folii termokurczliwej umożliwiają personalizację wyglądu opakowania i wyróżnienie się spośród wielu konkurencyjnych ofert. Drukarnia A-Z Color zajmuje się wykonywaniem wydruków w wysokiej rozdzielczości. Fenomen etykiety shrink sleeve polega na idealnym przyleganiu folii do dowolnej powierzchni. Ukierunkowany, kontrolowany skurcz gwarantuje doskonałą estetykę gotowej etykiety.

Zapraszamy do drukarni A-Z Color jako miejsca realizacji złożonych projektów na rzecz systemu znakowania towaru. Nasza drukarnia etykiet sleeve korzysta z nowoczesnych maszyn i eksperckiego know-how pracowników, dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość techniczną i wizualną gotowych etykiet.

Etykiety termokurczliwe i ich zastosowanie w biznesie

Rękaw termokurczliwy spotkamy przeważnie w branży produkcyjnej i reklamowej, gdzie aspekt wizualny odgrywa takie samo znaczenie, co jakość wytwarzanego asortymentu. Etykiety wyprodukowane z folii shrink sleeve dostarczają oczekiwanej oryginalności. Są przy tym idealnym zabezpieczeniem przed czynnikami zewnętrznymi, jakie mogą spotkać towar na etapie transportu do rozmaitych punktów dystrybucji.

Drukarnia A-Z Color staje się miejscem kompleksowego zaopatrzenia przedsiębiorców w wytrzymałe etykiety foliowe. Pomagamy wyróżnić się Twoim produktom z morza towarów ułożonych na półce sklepowej. Przykładanie dużego znaczenia do estetyki opakowania owocuje zwiększonymi obrotami. Klienci zwracają uwagę na ciekawą, nietuzinkową formę prezentacji. Etykiety termokurczliwe świetnie wypełniają tę rolę, stając się uniwersalnym narzędziem promocyjnym.

Zastosowanie rękawów termokurczliwych koncentruje się na tych branżach, gdzie dominują towary umieszczane w twardych opakowaniach z metalu, szkła lub tworzyw sztucznych. Z oferty drukarni A-Z Color korzystają firmy dążące do nadania każdemu egzemplarzowi produktu indywidualnego charakteru. Produkujemy także rękaw termokurczliwy do butelek, będący nieodzownym elementem wyposażenia przedsiębiorstw wytwarzających napoje słodzone, piwa, wina i wodę butelkowaną.

Oferta naszej drukarni nie zna ograniczeń. Pozostajemy otwarci na nowe formy współpracy. Jesteśmy w stanie dostosować linię produkcji etykiet termokurczliwych do oczekiwań zamawiającego.

Rodzaje etykiet z folii termokurczliwej

Oferujemy etykiety shrink sleeve w kilku podstawowych rodzajach. Produkujemy m.in. etykiety termokurczliwe zabezpieczające przez nieuprawnionym otwarciem produktu. Ten rodzaj etykiet rezerwujemy w szczególności dla producentów wyrobów medycznych, suplementów diety i kosmetyków. Naruszenie etykiety staje się natychmiast widoczne i ostrzega kupującego przed wadliwością danego egzemplarza. Rękaw termokurczliwy w wersji zabezpieczającej (Tamper Evident Labels) spełnia funkcje plomby dla różnego rodzaju produktów elektronicznych.

Kolejnym rodzajem etykiet termokurczliwych pozostają tzw. Full Body Labels, czyli etykiety z folii pokrywającej całą powierzchnię opakowania. Systemy znakowania shrink sleeve na całym opakowaniu chronią przed jego zabrudzeniem, uszkodzeniem mechanicznym i rozerwaniem. Ich specyfikacja techniczna ma zarazem ważne znaczenie marketingowe - produkt pokryty w całości ciekawym nadrukiem świetnie się prezentuje i pozwala skuteczniej budować rozpoznawalność marki.

Drukarnia etykiet sleeve A-Z Color zajmuje się także wytwarzaniem multipaków. Oferta dotyczy zarówno produktów standardowych pakowanych po kilka sztuk (np. zgrzewka wody mineralnej), jak i promocyjnych połączeń, które wymagają niestandardowych rozwiązań. Rozwinięciem naszej oferty pozostaje rękaw termokurczliwy do butelek szklanych i plastikowych. Ten rodzaj etykiety termokurczliwej spotkał się z entuzjazmem wielu producentów wina, dając im możliwość efektownej personalizacji wyglądu każdej butelki.

Drukarnia etykiet sleeve

Etykiety z folii termokurczliwej to specjalizacja drukarni A-Z Color. Pracujemy na światowej klasy maszynach drukujących. W zestawieniu z indywidualnym podejściem do klienta i optymalizacją kosztów produkcji, nasza oferta zyskuje powszechne uznanie małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Zadzwoń do nas i przedstaw nam swoje potrzeby. My dopasujemy do nich odpowiednie etykiety shrink sleeve, będące ukoronowaniem dowolnej linii produkcyjnej.

ozdobnik
nasi partnerzy
 • Fasson
 • Gallus
 • Hei
 • Jurmet
 • Pc print
 • Sericol