O nas

Drukarnia „A-Z Color” rozpoczęła swoją działalność w Ostrołęce w 1992 roku w lokalu o powierzchni 20 m²

Przez 30 lat swego istnienia stopniowo zmieniała się z niewielkiego zakładu produkującego głównie proste, jednokolorowe etykiety w nowoczesną drukarnię fleksograficzną, doskonale wyposażoną i stale rozszerzającą swoją ofertę.

Okres szybkiego rozwoju naszej drukarni rozpoczął się pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Zakupiony wówczas park maszynowy najwyższej światowej klasy sprawił, że przekształciła się ona w przedsiębiorstwo o zróżnicowanym profilu produkcji. Kolejne lata dynamicznego rozwoju doprowadziły do wybudowania w 2006 r. w Antoniach koło Ostrołęki nowoczesnego zakładu produkcyjnego o powierzchni ok. 3 850 m kw. i dalszej rozbudowy parku maszynowego.

element graficzny
zdjęcie drukarni
Budynek drukarni A-Z Color

Drukarnia „A-Z Color” zapewnia wszystkim swoim Klientom kompleksowe usługi poligraficzne – od projektu, aż po dostawę gotowych etykiet.

W trosce o jak najlepsze spełnienie wszelkich oczekiwań Zleceniodawców drukarnia pracuje opierając swoją produkcję na zintegrowanym systemie zarządzania, co pozwala jej na pełną kontrolę wszystkich procesów produkcyjnych.

W drukarni utworzono Dział Obsługi Klienta. Zatrudnieni w nim pracownicy służą radą i fachową pomocą na wszystkich etapach przygotowania produkcji. Profesjonalnie opracowują każde zlecenie oraz nadzorują jakość i terminowość realizacji zleceń, tak aby każdy Klient był w pełni zadowolony ze współpracy z nami.

ozdobnik
nasi partnerzy
  • Fasson
  • Gallus
  • Hei
  • Jurmet
  • Pc print
  • Sericol