ikona technologii

Etykiety Peel Off

Możliwości technologiczne:

  • maksymalnie 9 kolorów drukowanych w technologii fleksograficznej,
  • maksymalna szerokość drukowanej wstęgi 440 mm,
  • maksymalna powtarzalność druku 558,80 mm,
  • druk od strony kleju i trzywarstwowy,

 

 

 

 

ozdobnik

Etykiety peel off – funkcjonalne i estetyczne

Od lat zajmujemy się produkowaniem etykiet peel off o wysokich walorach użytkowych i wizualnych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala nam na najlepszą jakość druku. Dzięki bogatemu doświadczeniu i umiejętnościom jesteśmy w stanie wykonać dowolne etykiety typu peel off. Produkujemy etykiety o różnych kształtach, wielkościach i kolorystyce. Wytwarzany je z rozmaitych materiałów. Nasza oferta obejmuje peel off etykiety metalizowane, foliowe oraz papierowe. Możemy na nich umieścić zarówno tekst, jak i grafikę, w zależności od wymagań klienta.

Etykiety wielowarstwowe pozwalają na pełną personalizację każdej etykiety pod względem wyglądu i treści naklejki, jak również materiału jej wykonania. Wykonujemy nadruki wewnątrz i na zewnątrz etykiety.

Czytaj więcej o Etykietach Peel Off

Realizujemy projekty gotowe dostarczone przez klienta, ale możemy także opracować indywidualny projekt na życzenie kontrahenta. Projektując etykiety peel-off, wykorzystujemy w pełni możliwości tej formy. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie produkty. Gwarantujemy terminowość i wysoką jakość etykiet. Służymy również poradą w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań.

Czym są peel off etykiety?

Etykiety peel off wielowarstwowe, często zwane też etykietami „peel and read” lub „otwórz i zamknij”, to rodzaj etykiet, który tworzy swego rodzaju „książeczkę” na produkcie. Etykieta składa się z dwóch naklejanych na siebie warstw oraz trzech stron zadruku. Są one połączone ze sobą w trwały sposób, ale pozwalający na przeczytanie każdej warstwy z osobna. Na pierwszy rzut oka etykiety nie różnią się od standardowych. Dopiero po otwarciu okazuje się, że mieszczą one w sobie znacznie więcej informacji. Technologia peel off umożliwia wielokrotne odklejanie, a następnie ponowne przyklejanie kolejnych warstw etykiety. Efekt ten osiąga się dzięki zastosowaniu specjalnego kleju odlepnego. Na froncie etykiety (warstwie wierzchniej) znajduje się dodatkowo niewielki uchwyt, który ułatwia jej otwieranie.

Etykiety wielowarstwowe to skuteczny sposób na poradzenie sobie z problemem małej powierzchni opakowania w sytuacji, gdy konieczne jest przekazanie dużych ilości informacji. Dzięki nim nie trzeba zwiększać rozmiaru opakowania lub dodawać pudełka papierowego, ponieważ wszystkie niezbędne informacje udaje się zmieścić na małej powierzchni.

Etykiety typu peel off o szerokim zastosowaniu

Umieszczenie wszystkich ważnych z punktu widzenia producenta albo wymaganych prawnie informacji nie zawsze jest możliwe na standardowej etykietce. W takim przypadku doskonale sprawdzają się etykiety peel-off. Są one przydatne wszędzie tam, gdzie konieczne jest przekazanie dużych ilości informacji na niewielkim produkcie. To polecane rozwiązanie pozwalające na zamieszczenie na towarze długich opisów, tłumaczeń tekstu w kilku językach, instrukcji obsługi czy składu danego artykułu.

Etykiety tego rodzaju są powszechnie stosowane m.in. w branży kosmetycznej, spożywczej i farmaceutycznej. Są często naklejane na różnego rodzaju kosmetyki, produkty spożywcze, środki chemiczne, farmaceutyki oraz wiele innych artykułów. Można je też znaleźć na produktach w przezroczystych butelkach, takich jak zmywacze do lakieru do paznokci, żele pod prysznic czy płyny do mycia szyb. Są ponadto wykorzystywane przez producentów w celach marketingowych jako etykiety informujące o akcjach promocyjnych albo pozostałych produktach marki.

ozdobnik
nasi partnerzy
  • Fasson
  • Gallus
  • Hei
  • Jurmet
  • Pc print
  • Sericol