News

Systemy wizyjne - wyższy stopień bezpieczeństwa

Naszym celem jest zagwarantowanie Klientom bezpiecznego, oryginalnego i bezbłędnie zadrukowanego produktu, zapewniając jednocześnie komfort pracy swoim drukarzom i wszystkim pracownikom odpowiedzialnym za dany proces: od projektu po dostarczenie na sklepową półkę.

Dlatego zainwestowaliśmy w urządzenia EyeC ProofRunner oraz Proofiler 600 DT.

więcej

Nowość - fotostabilizacja kolorów nadruku

Problem utraty kolorów pod wpływem światła słonecznego jest powszechny w skali globalnej. Produkt zapakowany w opakowanie z wyblakłą etykietą po prostu się nie sprzeda!

Pomyśl o tym już dziś i zabezpiecz Swój produkt.

więcej

EyeC Proofiler - sprzęt rodem z sagi o agencie 007

W „Spectrze” Franz Oberhauser, filmowy twórca sytemu wszechobecnej i permanentnej inwigilacji mówi do Jamesa Bonda: „Nie potrafisz zobaczyć tego, co masz przed oczami".

więcej

Nowość - Zabezpieczanie etykiet

OPAKOWANIA GIĘTKIE I ETYKIETY ZABEZPIECZONE PRZED FAŁSZOWANIEM

Podrabianie produktów takich jak: żywność, kosmetyki oraz lekarstwa jest powszechne w skali globalnej i stanowi realne niebezpieczeństwo dla życia i zdrowia konsumentów!
Pomyśl o tym już dziś i zabezpiecz Swój produkt.

więcej

Surowce pochodzące z recyklingu

Czy wiesz, że nowelizacja dyrektyw europejskich zakłada, że do końca 2025 r. co najmniej 65% wszystkich opakowań zostanie poddana odzyskowi poprzez przygotowanie do ponownego użycia oraz recyklingowi?
 

więcej

A-Z Color stawia na transparentność

Na rynku opakowaniowym pojawiła się atrakcyjna alternatywa dla folii metalizowanych w postaci wysokobarierowych przezroczystych folii zgrzewalnych do produkcji opakowań giętkich, które wydłużają świeżość zapakowanych produktów i ich przydatność do spożycia.
 

więcej
ozdobnik
nasi partnerzy
  • Fasson
  • Gallus
  • Hei
  • Jurmet
  • Pc print
  • Sericol