ikona technologii

Etykiety OPP, owijki OPP, folia OPP

Owijki OPP, drukowanie etykiet na butelki

Możliwości technologiczne:

 • maksymalnie 10 kolorów drukowanych w technologii fleksograficznej,
 • maksymalna szerokość drukowanej wstęgi 820 mm,
 • maksymalna powtarzalność druku 587,38  mm,
 • druk dwustronny,
 • znakowanie DPG,
 • uszlachetnianie lakierami wybiórczo, laminowanie itp.

 

ozdobnik

Etykiety OPP

W kompleksowej ofercie drukarni A-Z Color swoje stałe miejsce zyskały etykiety z folii OPP, mające szczególne zastosowanie w branży spożywczej. Folia polipropylenowa pozostaje obojętna chemicznie przy kontakcie z żywnością, a zatem stanowi idealne rozwiązanie w systemach znakowania warzyw, słodyczy, produktów piekarniczych i dowolnych wyrobów konfekcjonowanych.

Fakt dopuszczenia do kontaktu z produktami spożywczymi nie ogranicza zastosowania etykiety OPP również w innych sferach gospodarki. Nasze etykiety i owijki OPP zyskują popularność w sektorze kosmetycznym i medycznym, gdzie neutralność chemiczna staje się priorytetem przy wytwarzaniu opakowań.

Czytaj więcej o Etykietach OPP

Klientom drukarni A-Z Color proponujemy wykonanie efektownych i wytrzymałych etykiet z folii polipropylenowej. Udostępniamy szeroką gamę wersji produktów znakujących. Bez względu na charakter Twojej działalności, jesteśmy w stanie dopasować produkt do indywidualnych wymagań. Elastyczność procesów produkcyjnych w A-Z Color wynika z naszego ogromnego doświadczenia i dostępu do własnego parku maszynowego, opartego o najlepsze na świecie drukarki fleksograficzne.

Folia polipropylenowa i jej zastosowanie przy produkcji etykiet

Folia OPP to wydajny produkt o nieograniczonych możliwościach adaptacyjnych. Zalety folii polipropylenowej skupiają się wokół jej wytrzymałości mechanicznej i łatwości w aplikacji na powierzchni opakowania. Proces nakładania etykiety OPP wykorzystuje podatność materiału na wysokie temperatury, w wyniku czego ulega on skurczeniu i idealnie przywiera do wybranej struktury. Jednostronnie aktywowana folia OPP wyróżnia się estetycznym wyglądem. Nadaje przedmiotom intensywnego połysku i stanowi skuteczną barierę przed wnikaniem wilgoci i innych zanieczyszczeń.

Wszelkiego rodzaju owijki OPP spotkamy na wyposażeniu przedsiębiorstw cukierniczych, tworzących oryginalne koncepcje słodkich wypieków. Opakowanie gotowego do sprzedaży produktu żywnościowego za pomocą folii polipropylenowej wzmaga końcowy efekt i zachęca do zakupu. W drukarni A-Z Color produkujemy etykiety z folii OPP także dla sektora tekstylnego i kosmetycznego.

Produkcja etykiet z folii OPP

Folia OPP> stosowana przez nas do produkcji etykiet spełnia rygorystyczne wymagania przedsiębiorstw produkcyjnych, które poszukują sprawdzonych i tanich metod znakowania wielkich partii towaru.

Produkcja etykiet z folii OPP pozostaje naszą wieloletnią specjalnością. Każdy etap procesu technologicznego dostosowujemy do oczekiwań zamawiających. Ostateczny produkt wyróżnia się uniwersalnością zastosowań i ponadprzeciętną odpornością na uszkodzenia. Skontaktuj się z ekspertami A-Z Color, którzy dostosują model etykiety do przedstawionych przez Ciebie założeń.

ozdobnik
nasi partnerzy
 • Fasson
 • Gallus
 • Hei
 • Jurmet
 • Pc print
 • Sericol