ikona technologii

Etykiety produktowe

Możliwości technologiczne:

 • maksymalnie 10 kolorów drukowanych w technologii fleksograficznej,
 • maksymalnie 2 kolory drukowane w technologii sitodrukowej,
 • maksymalnie 9 kolorów drukowanych w technologii kombinowanej np. 9 flekso + 1 sito,
 • maksymalna szerokość drukowanej wstęgi 440 mm,
 • maksymalna powtarzalność druku 558,80 mm,
 • druk znaków dla niewidomych i alfabetu Braille'a,
 • druk od strony kleju i dwuwarstwowy,
 • numerowanie etykiet w rolach,
 • etykiety Peel-Off,
 • uszlachetnianie laminatami metalicznymi, holograficznymi, lakierami itp.

 

 

 

 

ozdobnik

Etykiety produktów – profesjonalna drukarnia etykiet

Etykiety produktów spełniają bardzo ważną funkcję na etapie przekazywania informacji o produkcie. Są równocześnie elementem wyróżniającym towar na półce i mają na celu przyciąganie uwagi klienta.

Oczekiwania przedsiębiorców zamawiających etykiety na produkt muszą spotkać się z kompleksową ofertą, umożliwiającą daleko idącą personalizację końcowego wyglądu. Drukarnia etykiet produktów A-Z Color świadczy pełnozakresowe usługi w zakresie projektowania i wydruku etykiet samoprzylepnych, etykiet typu shrink sleeve, czy specjalistycznych etykiet na butelki. U nas stworzysz nietuzinkowe etykiety na zamówienie, które uatrakcyjnią wygląd dowolnego produktu.

Czytaj więcej o Etykietach na produkty

Etykiety produktów spożywczych

Dla firm zamawiających etykiety spożywcze druk w technologii fleksograficznej zapewnia najwyższą ostrość i czytelność. Etykiety produktów spożywczych podlegają pod regulacje unijne w kwestii zakresu informacji, jakie muszą zostać udostępnione klientowi. Na etykietach spożywczych należy uwzględnić m.in. skład produktu, termin przydatności do spożycia, czy informacje o alergenach. Niewielka czcionka rodzi niemałe problemy dla mniej zaawansowanych technik druku. W A-Z Color możesz mieć pewność, że nawet małe cyfry i litery będą wyraźnie odwzorowane na etykiecie.

Realizujemy zamówienia na etykiety produktów spożywczych dla firm z całej Polski i świata. Proponujemy m.in. etykiety w formie owijek, sprawdzające się do znakowania produktów mięsnych, serów, czy pieczywa. Nie wolno zapominać o wymaganiach materiałowych, jakie muszą uwzględnić etykiety spożywcze. Druk wszelkich etykiet mających kontakt z żywnością powinien odbywać się na bezpiecznych materiałach, dopuszczonych do obrotu na mocy odpowiednich atestów.

Oprócz standardowych wersji etykiet spożywczych, proponujemy również systemy znakowania dla chłodni. W A-Z Color zamówisz etykiety spożywcze stworzone do pracy w ekstremalnie niskich temperaturach. Jeśli Twoje potrzeby wykraczają poza standardową ofertę opisaną na naszej stronie, masz możliwość realizacji dowolnej etykiety na zamówienie. Park maszynowy A-Z Color składa się z zaawansowanych urządzeń, które konfigurujemy w zależności od rodzaju zlecenia. Skorzystaj z fachowej pomocy ekspertów AZ Color, a Twoje etykiety produktów spożywczych już nigdy nie będą nudne!

Etykiety motoryzacyjne

Oferujemy etykiety produktowe dla branży motoryzacyjnej, służące jako oznaczenia części i akcesoriów samochodowych w sprzedaży detalicznej. Etykiety motoryzacyjne są produktami o specjalistycznym zastosowaniu. Środowisko pracy zakładów produkcji przemysłowej naraża etykiety na produkt na częsty kontakt z substancjami chemicznymi. Na porządku dziennym pozostaje również ekspozycja na niekorzystne warunki atmosferyczne i zmienne temperatury. Etykiety motoryzacyjne A-Z Color zachowują swój fabryczny wygląd niezależnie od okoliczności zewnętrznych.

Nasza drukarnia tworzy doskonałej jakości etykiety na nowe opony, oznakowania olejów silnikowych, czy etykiety na części zamienne. Gwarantujemy pełną elastyczność na etapie projektowania kształtu etykiet motoryzacyjnych, które muszą idealnie dopasować się do wymiarów produktu i zapewnić wytrzymałość na ścieranie.

Etykiety przemysłowe

Specjalizujemy się w tworzeniu etykiet o ponadprzeciętnej odporności na rozerwanie, zadrapanie, czy kontakt z wilgocią. Wyzwania stawiane etykietom przemysłowym wymagają zastosowania nowoczesnej technologii i selekcji takich materiałów, które skutecznie przeciwstawią się niekorzystnym czynnikom zewnętrznym. Rozwinięciem naszej oferty etykiet motoryzacyjnych pozostają etykiety przemysłowe, tworzone w kilku wersjach technologicznych. W A-Z Color proponujemy zarówno tradycyjne etykiety na podkładzie papierowym, jak i etykiety wykonane z folii polietylenowej i polipropylenowej. Przy produkcji etykiet przemysłowych nie ma miejsca na kompromisy – tutaj każdy element znakowania towaru powinien odznaczać się zwiększoną wytrzymałością mechaniczną i wysoką rozdzielczością wydruku.

Etykiety kosmetyczne

Drukarnia A-Z Color współpracuje w wieloma producentami kosmetyków i wyrobów higienicznych. Doskonale rozumiemy ich potrzeby w zakresie wydruku etykiet kosmetycznych, które muszą łączyć funkcje informacyjne z komunikatem marketingowym. Etykiety kosmetyczne wywierają ogromny wpływ na decyzje zakupowe klientów. Estetyczna, czytelna i oryginalna etykieta kosmetyczna winduje wyniki sprzedażowe na nowe poziomy. Dlatego przy wytwarzaniu etykiet produktowych dla branży kosmetycznej tak duże znaczenie przykładamy do kwestii wizualnych. Druk fleksograficzny umożliwia osiągnięcie wysokiej rozdzielczości napisów i innych elementów graficznych.

Etykiety na zamówienie

Drukarnia A-Z Color wyróżnia się indywidualnym podejściem do zlecenia i kompleksowym wsparciem udzielanym klientowi. Oferujemy wykonanie precyzyjnego projektu graficznego etykiety na zamówienie, który następnie realizujemy na maszynach fleksograficznych. Gwarantujemy doskonałe nasycenie kolorów na etykiecie, czytelność napisów i kodów kreskowych, oraz wytrzymałość na otarcia i rozerwanie. Zapraszamy do kontaktu – opracujemy dla Ciebie rozwiązanie, które uczyni etykiety produktowe skutecznym narzędziem w konkurencyjnej walce o klienta.

ozdobnik
nasi partnerzy
 • Fasson
 • Gallus
 • Hei
 • Jurmet
 • Pc print
 • Sericol