ikona technologii

Etykiety logistyczne

Możliwości technologiczne:

  • maksymalnie 10 kolorów drukowanych w technologii fleksograficznej,
  • maksymalna szerokość drukowanej wstęgi 440 mm,
  • maksymalna powtarzalność druku 558,80 mm,
  • posiadamy duża bazę wykrojników co da możliwość uniknięcia kosztów startowych przy uruchomieniu zlecenia.

 

 

 

 

ozdobnik

Etykiety logistyczne

Dla usprawnienia procesów zachodzących w branży logistycznej opracowano szereg rozwiązań automatyzujących aktualizowanie stanów magazynowych i kontrolę transportu towaru między oddziałami. Błyskawiczna identyfikacja produktu staje się najważniejszym czynnikiem wpływającym na szybkość i precyzję pracy. Jako profesjonalna drukarnia etykiet, przygotowaliśmy ofertę projektowania i wydruku nośników informacji dla logistyki, które spełniają liczne kryteria formalne.

Etykiety logistyczne zawierają szereg informacji dotyczących samego produktu oraz szczegółowe dane producenta i dystrybutora. Zarówno forma treści, jak i wymiary etykiety logistycznej muszą pozostawać w zgodności z europejską normą EN 1573. Opisuje ona zasady tworzenia etykiet logistycznych w obrocie międzynarodowym. Znajdziemy tam normalizację informacji niezbędnych do uwzględnienia na etykiecie.

Czytaj więcej o Etykietach logistycznych

Drukarnia A-Z Color to zaufany producent etykiet logistycznych na polskim i zagranicznym rynku. Specjalizujemy się w wytwarzaniu nośników kodów kreskowych i innych informacji, drukowanych w wysokiej rozdzielczości. Każda etykieta logistyczna przed dostarczeniem do klienta przechodzi rygorystyczną kontrolę jakości. Zespół ekspertów A-Z Color czuwa nad wszystkimi etapami procesu produkcji etykiet, mając na uwadze aspekty technologiczne, wizualne i całościową funkcjonalność nośnika.

Etykiety logistyczne rodzaje

Poszczególne rodzaje etykiet logistycznych mają swoją genezę w zapotrzebowaniu różnych grup odbiorców. Nasze produkty stanowią precyzyjną odpowiedź na indywidualne problemy przedsiębiorców przemysłowych. Jednym z najpopularniejszych produktów od zawsze pozostawały etykiety papierowe, drukowane w technice termicznej i termotransferowej. Niski koszt wytwarzania papierowych etykiet logistycznych przysporzył im wielu zwolenników. Należy jednak mieć na uwadze, że niezabezpieczony papier dość łatwo poddaje się zmiennym warunkom atmosferycznym, które czynią kody kreskowe niemożliwymi do rozszyfrowania dla czytników.

Ograniczenia nośników papierowych otworzyły drogę do produkcji etykiet logistycznych z folii. Jesteśmy producentem etykiet logistycznych laminowanych, które stanowią złoty środek między niską ceną a zwiększoną wytrzymałością mechaniczną. Modernizacja wielu centrów logistycznych prowadzi również do rozpowszechnienia etykiet ze zintegrowanymi tagami RFID, które umożliwiają bezbłędny i szybki odczyt z odległości kilku metrów.

Wymiary etykiety logistycznej

Etykieta logistyczna podlega standaryzacji rozmiarowej. Większość międzynarodowych łańcuchów dostaw bazuje na etykietach transportowych oznaczonych kodem GS1. Wymiary etykiety logistycznej GS1 przyjmują dwie wartości: 104 × 150 mm i 150 × 210 mm.

Obydwa wymienione rodzaje etykiet logistycznych są powszechnie akceptowane przez systemy identyfikacji towaru na magazynie.

A-Z Color - producent etykiet logistycznych

Jesteśmy profesjonalną drukarnią etykiet logistycznych. Działamy na rynku od przeszło 30 lat. Dysponujemy zaawansowanym parkiem maszynowym, który pozwala nam tworzyć etykiety na potrzeby międzynarodowej dystrybucji towarów hurtowych i detalicznych. Zapoznaj się z informacjami umieszczonymi na naszej stronie internetowej, gdzie dokładnie opisujemy ofertę wydruku etykiet. Zachęcamy również do kontaktu z ekspertami A-Z Color i oferujemy fachową pomoc na wszystkich etapach realizacji zamówienia.

ozdobnik
nasi partnerzy
  • Fasson
  • Gallus
  • Hei
  • Jurmet
  • Pc print
  • Sericol