ikona technologii

Etykiety DPG. Etykiety z certyfikatem DPG

etykiety DPG - certyfikat niemieckiego systemu
depozytowego

Możliwości technologiczne:

 • maksymalnie 10 kolorów drukowanych w technologii fleksograficznej,
 • maksymalna szerokość drukowanej wstęgi 440 mm dla etykiet samoprzylepnych,
 • maksymalna szerokość drukowanej wstęgi 820 mm dla etykiet OPP,
 • maksymalna szerokość sformowanego w rękaw sleeve 400 mm,
 • maksymalna powtarzalność druku 558,80 mm dla etykiet samoprzylepnych,
 • maksymalna powtarzalność druku 587,38 mm dla shrinksleeve i etykiet OPP,
 • uszlachetnianie laminatami metalicznymi, holograficznymi, lakierami itp.
 • wykonywanie perforacji wzdłużnych, porzecznych, zrywek – dotyczy shrink sleeve,
 • dostarczane w roli lub cięte na sztuki – dotyczy shrink sleeve.

 

ozdobnik

Etykiety DPG

Drukarnia A-Z Color to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej, reprezentująca interesy klientów z różnych sektorów gospodarki. Obok naszej standardowej oferty na etykiety samoprzylepne, proponujemy certyfikowane produkty do specjalistycznych zastosowań. Przykładem są etykiety DPG, czyli nośniki informacji o towarze posiadające certyfikat niemieckiego systemu depozytowego. Przejście procesu certyfikacji wymaga spełnienia rygorystycznych kryteriów jakościowych. Drukarnia fleksograficzna A-Z Color skupia swoje usługi na maksymalizowaniu korzyści dla przedsiębiorców, którzy zajmują się dystrybucją produktów żywnościowych na terytorium RFN.

Certyfikat DPG (Deutsche Pfandsystem GmbH) zostaje przyznany na podstawie weryfikacji zgodności etykiet z regulacjami Niemieckiego Systemu Depozytowego. Etykiety z oznaczeniem DPG stanowią jedyny, prawnie dopuszczony system znakowania butelek przeznaczonych do obrotu na rynku niemieckim. Jako producent etykiet DPG, postępujemy zgodnie z aktualnymi regulacjami wewnętrznymi RFN.

Czytaj więcej o Etykietach DPG

Etykiety z oznaczeniem DPG

Wytwarzamy certyfikowane etykiety DPG spełniające kryteria jednolitego systemu znakowania butelek, jaki Deustche Pfandsystem wprowadziła w 2005 roku. Nowy system miał ułatwić proces recyklingu butelek przeznaczonych do ponownego napełnienia dzięki automatycznej identyfikacji. Etykiety DPG występują w wersji termokurczliwej, owijek OPP i etykiet samoprzylepnych łącząc funkcje informacyjne, kontrolne i marketingowe. A-Z Color jest drukarnią fleksograficzną o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy etykiety z oznaczeniem DPG na użytek wewnętrzny i zewnętrzny.

W gronie naszych klientów gościmy największe firmy produkujące napoje. Zbudowaliśmy wydajny park maszynowy i wyposażyliśmy go w najnowocześniejsze drukarki etykiet. Dzięki temu możemy zagwarantować szybki, ekonomiczny proces produkcji etykiet posiadających certyfikat DPG. Przeszliśmy rygorystyczny proces certyfikacji i uzyskaliśmy uprawnienia do posługiwania się standaryzowanymi wzorcami etykiety. Przykładamy ogromne znaczenie do doskonałej obsługi klienta, wyjaśniając wszelkie wątpliwości i sugerując najlepsze rozwiązania.

Producent etykiet DPG

Certyfikowane etykiety DPG mają szerokie zastosowanie za zachodnią granicą Polski. Każdy producent butelkowanych napojów ma obowiązek znakowania swojego towaru zgodnie z wymaganiami DPG. Ten sam wymóg dotyczy eksporterów butelek na niemiecki rynek. Producent etykiet DPG musi zagwarantować skuteczny proces wydruku etykiet dostosowany do często zmieniających się przepisów.

W ramach struktury A-Z Color stworzyliśmy zespół doświadczonych specjalistów ds. wydruku etykiet DPG, dzięki czemu mamy pewność co do poprawności formalnej i najwyższej jakości technicznej. Wytwarzamy wytrzymałe, estetyczne etykiety DPG, sprawdzające się w rozmaitych biznesowych scenariuszach. Zapraszamy do współpracy.

ozdobnik
nasi partnerzy
 • Fasson
 • Gallus
 • Hei
 • Jurmet
 • Pc print
 • Sericol