EyeC Proofiler - sprzęt rodem z sagi o agencie 007

EyeC Proofiler - sprzęt rodem z sagi o agencie 007

W „Spectrze” Franz Oberhauser, filmowy twórca sytemu wszechobecnej i permanentnej inwigilacji mówi do Jamesa Bonda: „Nie potrafisz zobaczyć tego, co masz przed oczami".

W branży opakowaniowej te słowa nabierają mocy i nie tracą na aktualności. Bardzo często, patrząc na wydruk oko ludzkie nie potrafi dostrzec błędu, który może być bardzo kosztowny i brzemienny w skutkach. Doskonale o tym wiemy i dlatego w naszej firmie pojawił się tajemniczy i skuteczny system kontroli wizyjnej EyeC Proofiler.

„Zainstalowany system służy do weryfikacji wydruków maszynowych względem ostatecznego pliku zaakceptowanego przez Klienta. Proces akceptacji został skrócony w niektórych przypadkach nawet kilkakrotnie. Kontrola wzrokowa etykiet opisowych na produkty farmaceutyczne, odżywki czy artykuły spożywcze – i to często w kilku wersjach językowych – dotychczas trwała nawet kilkanaście minut. W tej chwili – niezależnie od tego, ile znajduje się elementów do weryfikacji – zwolnienie do druku trwa kilka minut.” – słowa Technologa mówią same za siebie. To sprzęt, którego Drukarnia po prostu potrzebowała.

Aby zapobiegać chaosowi, działać zgodnie z przepisami i utrzymać pozytywny wizerunek swojej firmy, należy zadbać o to, aby opakowania były drukowane poprawnie, nie zawierały błędów graficznych i tekstowych i były zgodne z zaakceptowanym wzorcem. Systemy inspekcji wizyjnej skutecznie i szybko pomagają wykryć różnice pomiędzy projektem przesłanym przez klienta do drukarni a projektem wysłanym do akceptacji klienta, chroniąc w ten sposób obie strony.

 

wróć
ozdobnik
nasi partnerzy
  • Fasson
  • Gallus
  • Hei
  • Jurmet
  • Pc print
  • Sericol