Jubileusz 30-lecia A-Z Color

Jubileusz 30-lecia A-Z Color

22 kwietnia br. drukarnia etykiet A-Z Color z Ostrołęki świętowała wraz z pracownikami, klientami, dostawcami i przedstawicielami lokalnych władz jubileusz 30-lecia swojego istnienia.

 

„Współpracujemy z Państwem chyba już ponad 20 lat , bardzo szybko „zleciało”!! Z perspektywy tego minionego czasu wypada zauważyć, iż jesteście firmą bardzo rzetelną  i godną zaufania.

Zawsze wiemy, że można na Państwu polegać – to bardzo ważne i budujące. Tak jak my, jesteście firmą rodzinną, to szczególnie cenne i jak widać zapewne jest to miarą Waszego sukcesu, bo dobra firma, to ludzie, nie zaś maszyny i urządzenia.

Zważywszy na Państwa jubileusz proszę przyjąć od nas najlepsze życzenia  pomyślności, dalszego dynamicznego rozwoju!!! Współpraca z Wami, to czysta przyjemność.”

 

„Osobiście dziękuję za Państwa wkład i za codzienną profesjonalną i miłą współpracę – oby trwała jak najdłużej, no i wszystkiego dobrego na kolejne lata 😊.”

 

„Raz jeszcze dziękuję za zaproszenie. Bardzo się cieszę, że Państwa firma tak wspaniale się rozwija, mam okazję przyglądać się i współpracować z A-Z Color od samego początku firmy, a nawet nieco wcześniej :).
Możecie Państwo być bardzo dumni z efektów ciężkiej pracy jaką włożyliście, stworzyliście firmę niezwykle rzetelną, uczciwą i możecie być wzorem dla innych.
Życzymy Państwu dalszych sukcesów.”

 

To tylko nieliczne słowa pisane (tych mówionych nie sposób zapamiętać i powtórzyć), które dostaliśmy z okazji Jubileuszu, który uczciliśmy 22 kwietnia 2022 r.

Było trochę nostalgicznie, ale głównie było głośno i wesoło, czyli dokładnie tak jak należało uczcić Jubileusz.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim Gościom za obecność, za liczne życzenia, za to, że doceniacie i chwalicie współpracę z A-Z Color.

 

wróć
ozdobnik
nasi partnerzy
  • Fasson
  • Gallus
  • Hei
  • Jurmet
  • Pc print
  • Sericol